Doprava a platba

Poštovné
Všechny zásilky jsou přepravovány jako Doporučená zásilka nebo Cenný balík.


U zásilek doručených v rámci České republiky:

ČESKÁ POŠTA

  • u objednávek do výše 2999,- Kč činí poštovné a balné 100,- Kč 
  • u objednávek nad 3000,- Kč se poštovné a balné neúčtuje.

ULOŽENKA a ZÁSILKOVNA

  • jednotná cena za poštovné a balné 89,- Kč 
  • nutno vybrat jednu z poboček Uloženky resp. Zásilkovny, kde si zboží vyzvednete

DPD 

  • jednotná cena za poštovné a balné 120,- Kč 
  • zboží Vám bude doručeno přímo do ruky


U objednávek provedených v českých korunách poukazujte platbu na korunový účet č. 670100-2207340001/6210 vedený u mBank.


U zásilek doručených v rámci Slovenské republiky:

nabízíme doručování pomocí služby ULOŽENKA a ČESKÁ POŠTA

  • u Uloženky nutno vybrat jednu z poboček, kde si zboží vyzvednete


U zásilek doručených v rámci EU:

ČESKÁ POŠTA

U objednávek provedených v EURECH poukazujte platbu na eurový účet č. 2500064130/8330 vedený u FIO, družstevní záložny nebo použijte PayPal.


U zásilek doručených do jiných zemí je výše poštovného a balného stanovena dle tarifů přepravce a sdělena Kupujícímu dodatečně.


Převzetí zásilky

Kupující je povinen zásilku od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů a v případě jakýchkoli závad toto neprodleně oznámit přepravci samotnému. Ihned by mělo být zahájeno u přepravce reklamační řízení a kopie zápisu by měla být bez zbytečného odkladu zaslána Prodávajícímu, jinak nemůže být na dodatečné reklamace neúplnosti nebo poškození zásilky uplatněn žádný nárok. V případě shledání porušení či poškození doporučujeme Kupujícímu zásilku ve vlastním zájmu odmítnout!


Způsob úhrady

Kupující zaplatí úplnou kupní cenu včetně poštovného a balného před samotnou expedicí zboží.Za zboží lze zaplatit přes PayPal, bankovním převodem na účet nebo složenkou. Konečný daňový doklad je součástí dodávky objednaného zboží a slouží současně jako dodací list.Při platbě převodem na účet nebo pomocí složenky hradí všechny transakční poplatky Kupující.